Kreatywne wydrapywanki dla dzieci Piambo - zabawa na niepogodę i nie tylko!
Kreatywne wydrapywanki dla dzieci Piambo - zabawa na niepogodę i nie tylko!

Chcesz spędzić czas z dziećmi w kreatywny sposób? Nie wiesz, czym zająć najmłodszych w deszczowe dni? Zastanawiasz się, jak zainteresować ich i zachęcić do wspólnej zabawy? Oto jeden z pomysłów na świetną formę rozrywki, angażującą dzieci i rodziców, który dostarczy wiele radości - kreatywne wydrapywanki z różnymi motywami. 

1. Wybierzcie rodzaj wydrapywanki: Piambo oferuje trzy rodzaje zdrapywanek, w zależności od tego, jaką formę preferują dzieci. Może to być tęczowy notes do zdrapywania, w którym samemu tworzy się ciekawe i kolorowe wzory i kształty. Można również wybrać wydrapywanki/kolorowanki, które pod warstwą czarnej farby kryją barwne obrazki z różnymi motywami, a z tyłu czarne kontury do pomalowania. 

Notes do wydrapywania Piambo składa się z 10 stron, które pod czarną warstwą kryją tęczowe kolory! Za pomocą rysika można tworzyć własne wzory, które nabiorą żywych barw. Zdrapywanie jest przyjemne i bardzo proste. Notes do kupienia: Notes do zdrapywania Piambo

Wydrapywanka Piambo składa się z 10 dwustronnych arkuszy z obrazkami przedstawiającymi różne zwierzęta. Z pierwszej strony za pomocą rysika można zdrapać czarną warstwę, która kryje pod sobą kolorowe wzory. Zdrapywanie jest przyjemne i bardzo proste:) Z kolei druga strona arkusza z konturami nadaje się do pomalowania. Wydrapywanka/kolorowanka do kupienia: Arkusze do zdrapywania.

Wydrapywanka Piambo składa się z 10 dwustronnych arkuszy z obrazkami przedstawiającymi różne pojazdy. Z pierwszej strony za pomocą rysika można zdrapać czarną warstwę, która kryje pod sobą kolorowe wzory. Zdrapywanie jest przyjemne i bardzo proste:) Z kolei druga strona arkusza z konturami nadaje się do pomalowania. Wydrapywanka/kolorowanka do kupienia: Arkusze do zdrapywania.

2. Przygotujcie narzędzia: Zadbaj o odpowiednie narzędzia, które ułatwią proces wydrapywania. Może to być specjalny plastikowy rysik do wydrapywania, który jest dołączony do naszych produktów. Możesz też skorzystać z monety lub innego przedmiotu o ostrej krawędzi:) Pamiętaj szczególnie o bezpieczeństwie dzieci w czasie zabawy. 

3. Rozpocznijcie wydrapywanie: Przygotujcie się do wspólnej zabawy! Dajcie dzieciom zdrapywanki i zachęćcie je do odkrywania kolorowych obrazków ukrytych pod czarną powłoką. Niech będą ciekawe, co się pod nią kryje!

4. Odkrywajcie razem: Zachęcajcie dzieci do wspólnego odkrywania i wydrapywania kolejnych fragmentów obrazków. Możecie również stworzyć małą rywalizację, kto pierwszy odkryje cały obrazek!

5. Rozmawiajcie o odkrywanych obrazkach: Podczas wydrapywania, porozmawiajcie z dziećmi o odkrywanych obrazkach. Podejmijcie temat, rozwijajcie wyobraźnię i opowiadajcie historie na ich podstawie. To doskonały sposób na rozwijanie mowy i kreatywności.

6. Stwórzcie galerię dzieł: Po zakończeniu wydrapywania, wybierzcie ulubione obrazki i stwórzcie razem galerię dzieł. Powieście je na ścianie lub umieśćcie w specjalnym albumie, aby dzieci mogły podziwiać swoje osiągnięcia.

7. Stwórzcie notesowe dzieła sztuki: Wykorzystajcie notesy do zdrapywania jako płótna i stwórzcie własne dzieła sztuki. Niech dzieci rysują na nich swoje ulubione postacie, krajobrazy lub tworzą abstrakcyjne wzory. To doskonały sposób na rozwijanie zdolności artystycznych. Narysowane kształty można później powycinać. 

Zdrapywanki to wspaniała aktywność, która angażuje dzieci, rozwija zdolności manualne i stymuluje wyobraźnię. Bądźcie gotowi na mnóstwo radości, uśmiechów i niezapomnianych chwil spędzonych razem z dziećmi:) 

 

    Wydrapywanki zdrapywanki    

Promocje
Odcisk rączki stópki dla dziecka zestaw pamiątkowy do odcisków dla niemowląt - czarny
Odcisk rączki stópki dla dziecka zestaw pamiątkowy do odcisków dla niemowląt - czarny
13,45 zł 12,45 zł
szt.
Odcisk rączki stópki dla dziecka zestaw pamiątkowy do odcisków dla niemowląt - indygo
Odcisk rączki stópki dla dziecka zestaw pamiątkowy do odcisków dla niemowląt - indygo
13,45 zł 12,45 zł
szt.
Zestaw do odcisków stópki rączki dziecka - czerwony
Zestaw do odcisków stópki rączki dziecka - czerwony
13,45 zł 12,45 zł
szt.
Układanka drewniana sorter edukacyjny montessori XM-007
Układanka drewniana sorter edukacyjny montessori XM-007
39,00 zł 35,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium